firmalarda örnek mailler

Randevu Talep Formu

Eğer hayatınızda birşeyleri değiştirmek istiyorsanız,önce kendiniz değişmelisiniz.Eğer şu ana kadar yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederseniz,şimdiye kadar sahip olduğunuz şeylere sahip olmaya devam edersiniz. Jim Rohn

Eğer öğrenmeye ve çalışmaya hazırsanız,size zaman ayırabiliriz.En büyük başarı ve elde edişler küçük adımlar ile başlar.

Artık size bizim hayatımızı değiştiren firmamız hakkında bilgi vermeye geçebiliriz.Bunun için sizi bulunduğunuz bölgede düzenlenecek olan bir tanıtım toplantısına davet edeceğiz.Tabiiki bu toplantının sonunda hem bizimle tanışmış olacak hemde firmamızı daha iyi tanımış olacaksınız.

Bu tanışmanın sonucunda,mevcut işinize zarar vermeden,evinizden veya işyerinizden dilediğiniz zamanlar bir-iki saatlik bir çalışma ile, ek gelir elde edebilmenin basitliğini yada dilerseniz fulltime çalışıp,uluslararası kariyer ve çok daha ciddi gelirlere nasıl ulaşabileceğinizin bilgisini almış olacaksınız.

Toplantımıza davet edilebilmek için, aşağıdaki “Randevu Talebi” formunu eksiksiz doldurup bize yollayınız. (Lütfen e-posta adresinizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olun.)

*
*
*
*
*
*
*